Şirketimiz sektörün tecrübeli isimlerini ve seçkin bir portföyü sizler için bir araya getirmiştir. Gerek teknik altyapımız gerekse isabetli ekspertiz analizlerimizle sektörümüzde fark yaratmak ve koşulsuz memnuniyet sağlamak için çalışmaktayız. Sektörel bilgisini ve birikimini; kullanıcı dostu, akıllı digital çözümleriyle, gayrimenkul profesyonellerine sunarak, zamandan ve maliyetten tasarruf etmektedir. Çalışma ilkelerimiz gereği, yoğun ve sürümü yüksek bir rutin değil, doğru müşteriye doğru emlak, doğru fiyat ve yüksek memnuniyet üzerine odaklanmaktayız. Tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinliyor ve olası en uygun alternatifi sunmak için çabalıyoruz. İhtiyacınız olan ve hayalinizdeki, tam da aklınızdaki emlakları ve yatırım taleplerinizi size en uygun alternatifleri sunmak için siz değerli müşterilerimize danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Golfengulfemlak.com işinizi kolaylaştıran teknolojik alt yapısı ve canlı desteği ile pratik şekilde emlak ve yatırım ihtiyaçlarınıza kolayca ulaşabileceğiniz bir platformdur.

MİSYONUMUZ
Müşterilerimize olası en doğru emlak ve yatırım seçeneklerini sunarak, sadece satış veya kiralama aşamasında değil satış öncesi ve satış sonrası memnuniyet içerisinde geçmesini sağlamak. Yatırım ihtiyaçlarınızın doğru analizi ve doğru ekspertiz ile sektörün en kaliteli hizmeti yüksek standartlarıyla buluşturmak. Müşterilerimize hızlı, tutarlı ve güvenilir danışmanlık hizmeti vermek. Sektörün yeniliklerini yakından takip etmek ve tüm gelişmelerden Müşterilerimize danışmanlık yapmak ve faydalanmasını sağlamak. Ülkemizin en büyük emlak veri tabanlarından birisini oluşturmak. Arzın çok yoğun olduğu sektörümüzde fark yaratarak ve marka haline gelmek. Reklamlara, tabelalara, duyurulara ihtiyaç duymadan, tüm müşterilerimizi olumlu referanslarımız ile kazanmak. Emlak alım satım, kiralama işlemleri ve bunlarla ilgili faaliyetlerin internet üzerinden kolaylıkla ve en az zamanda yapılabilmesi için uygun ortamı sağlamak. Müşteri memnuniyetini ve çağın gerekliliklerini temel alarak, sürekli büyüme ve gelişme için sağlam adımlarla ilerlemek.

VİZYONUMUZ
Tüm sektörlerin dinamiğinin yaratıcılık ve yaklaşım farkı olduğu inancındayız. Sektörlerin gelişimini sağlayan öncüleri diğerlerinden farklı yapan unsurun, yenilikçilik, ihtiyaçlara cevap veren ve vizyon farkı ile müşteri odaklılık olduğuna inanıyoruz. Firmamız sektörün kemikleşmiş sorunlarının çözümü için kendi ekseninde çaba göstererek müşteri memnuniyeti odaklı olmak için çalışmaktadır. Bu çabaların, sektörel tecrübelerin ve birikimlerin sonucunda daha kaliteli bir arz sunulabilecektir. Sunulan hizmetin kalitesinin yükselmesi, sektörümüzün niteliğine ve kazançlılığına olumlu etki edecektir. Bizlere göre, fazlasını almak için çok daha fazlasını vermek gereklidir. Daha fazlasını ancak daha iyisini sunabildiğinizde hakedersiniz. Bu felsefeyle altyapımızı ve hizmetlerimizi her geçen gün geliştirmekte ve sektörün yenilikçi yüzü olmaya çalışmaktayız. Emlak sektörünün genel niteliğinin gelişimi için, şirketimiz gibi diğer tüm sektör temsilcilerinin de çabası ve sinerjisi gereklidir. Ancak mükemmelliyetçiliğe inanan firmamız tek başına dahi olsa bu yenilikçi vizyonundan kopmayacaktır.


Çalışma Saatlerimiz

  • Pazartesi - Cuma - 9am / 5pm
  • Cumartesi - 9am / 2pm
  • Pazar - 9am / 2pm